Gelecek Program

üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir  
 
Örümcek-Adam: Eve Dönüş
The Amazing Spider-Man 3
Spider-Man Homecoming
<p>&ldquo;Captain America: Civil War&rdquo;da sansasyonel bir başlangı&ccedil; yapan Gen&ccedil; Peter Parker/&Ouml;r&uuml;mcek-Adam ( Tom Holland), &ldquo;&Ouml;r&uuml;mcek-Adam: Eve D&ouml;n&uuml;ş&rdquo;te yeni bulduğu kimliği ve ağ atma yeteneğiyle, s&uuml;perkahraman olarak yaşamaya başlıyor. &ldquo;Yenilmezler&rdquo;le yaşadığı m&uuml;thiş deneyimden olduk&ccedil;a mutluluk duyan Peter, her zaman g&ouml;z&uuml;n&uuml; &uuml;zerinde tutan yeni akıl hocası Tony Stark (Robert Downey, Jr.)&rsquo;ın g&ouml;zetimi altında, halası May (Marisa Tomei) ile yaşadığı eve d&ouml;ner. Peter g&uuml;nl&uuml;k hayat rutininde yaşamaya &ccedil;alışır, fakat bir yandan yaşadığı semtteki insanların sevdiği &ldquo;&Ouml;r&uuml;mcek-Adam&rdquo; olmaktan daha fazlasını isteyen, kendisini kanıtlamaya &ccedil;alışan d&uuml;ş&uuml;ncelerinden dolayı kafası karışıktır. Ta ki yeni k&ouml;t&uuml; adam Vulture (Michael Keaton) ortaya &ccedil;ıkıp, Peter&rsquo;in hayatta &ouml;nem verdiği herşey tehlikeye girene kadar&hellip;</p>
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tarz * : Action Adventure Fantasy
Süre :
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim :
Senaryo :
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Tom Holland, Michael Keaton, Zendaya, Jon Favreau, Donald Glover, Tyne Daly, Ile Marisa Tomei, Robert Downey Jr..
Yapımcı Firma : Columbia Pictures, Marvel Entertainment, Marvel Studios.
İthalatçı Firma : Warner Bros. Türkiye
İşletmeci Firma : Warner Bros. Turkey
Düşünülen Kopya Sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 07.07.2017
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır