Gelecek Program


Antoine Bardou-Jacquet
 
Moonwalkers
Moonwalkers

Bir CIA ajanı ve bir menajer Stanley Kubrick'in yapay aya inişine yardım etmek için takım olurlar. Başrollerinde Ron Perlman, Rupert Grint, Robert Sheehan'n yer aldığı Moonwalkers'ın yönetmen koltuğunda Antoine Bardou-Jacquet oturuyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tarz * : Comedy
Süre : 107 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Antoine Bardou-Jacquet
Senaryo : Dean Craig
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Glynn Speeckaert
Kurgu : Chris Gill, Bill Smedley.
Sanat Yönetimi : Christophe Pidre
Oyuncular : Ron Perlman, Rupert Grint, Robert Sheehan, Kerry Shale, Jeanne Abraham, Eric Lampaert, John Flanders, Dan Poole, Andrew Blumenthal, Vibol-Joseph Sok.
Yapımcı Firma : Partizan Films, Nexus Factory, Potemkino.
İthalatçı Firma : Özen Film
İşletmeci Firma : Özen Film
Düşünülen Kopya Sayısı : 50
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 03.11.2017
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 14.11.2015 - Japonya
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır