Gelecek Program


Aldo Shllaku
 
David and Goliath
David and Goliath

At the crossroads of two great ancient empires, a simple shepherd named David transforms into a powerful warrior and takes on a terrifying giant. One of history's most legendary battles is retold in a stylistic, bloody tale of courage and faith.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tarz * : Action Adventure Drama
Süre : 92 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Wallace Brothers
Senaryo : Jeffrey Giles, Michael Lurie.
Müzik : Aldo Shllaku
Görüntü Yönetimi : Mark Atkins
Kurgu : Robert A. Haynes
Sanat Yönetimi : Eugene K. Johnson
Oyuncular : Matt Berberi, Michael Foster, John Knox, Rodger Halston, Devin Brooke, Jason Tobias, Anthony Marks, Les Brandt, Eric Paul Erickson, Jacob Peacock, Steven Huff, Garrett Marchbank, Jordan Bielsky, Jon Hollis, Ryan Reynolds, Ethan Keener , Colin Vaughan, James Logan, Jeff Pruitt, Hunter Smith, Jeremiah Benjamin, Nathan Michail, Sam Schneider.
Yapımcı Firma : Faith Warrior Productions
İthalatçı Firma : Özen Film
İşletmeci Firma : Özen Film
Düşünülen Kopya Sayısı : 40
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 28.07.2017
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 07.03.2016 - İngiltere
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır