Gelecek Program


Jonathan Mostow
 
Avcı'nın İntikamı
Hunter's Prayer

An assassin helps a young woman avenge the death of her family.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * : Action Thriller
Süre : 91 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri İspanya Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jonathan Mostow
Senaryo : John Brancato, Michael Ferris.
Müzik : Federico Jusid
Görüntü Yönetimi : José David Montero
Kurgu : Ken Blackwell
Sanat Yönetimi : Peter Findley, Zsuzsa Kismarty-Lechner.
Oyuncular : Martin Compston, Tina Maskell, Eben Young, Stephanie Dooley, Odeya Rush, Lucy Jackson, Claudia Trujillo, Kate Dobson, Sam Worthington, Eudald Font, Mateo Rufino, Amy Landecker, Colin Parry, Dylan Miles-Davis, Allen Leech, Gabrielle Mostow.
Yapımcı Firma : Apollo Media, FilmEngine, Full Clip Productions, HP Yorkshire Limited, Hunters Prayer Production Spain, Vandal Entertainment.
İthalatçı Firma : Chantier Films
İşletmeci Firma : Chantier Films
Düşünülen Kopya Sayısı : 80
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 18.08.2017
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 01.06.2017 - Rusya
Sınıflandırma :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır