Gelecek Program


Adnan Güler
 
Büyü 2
Büyü 2

İlk filmi Büyü'nün ardından, on üç yıl sonra gelen Büyü 2'de bir grup genç öğrencinin başından geçen korku ve gerilim dolu hikaye anlatılıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * : Horror
Süre :
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Adnan Güler
Senaryo : Servet Aksoy, Şafak Güçlü.
Müzik : Gürcan Karaca
Görüntü Yönetimi : Eyüp Boz
Kurgu : Umut Bölükoğlu
Sanat Yönetimi : Semen Sabuncu
Oyuncular : Gazem Salkım, Özgür Kavruk, Can Arpacı, Melih Değirmenci, Mert Menzi, Onur Durak, Yeşim Salkım.
Yapımcı Firma : Sea Film (Servet Aksoy, Ebru Aksoy)
İşletmeci Firma : TME
Düşünülen Kopya Sayısı : 150
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 23.06.2017
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 23.06.2017 - Türkiye
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır