Gelecek Program

 
İki
İki
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * :
Süre :
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Fatih Gürler, Ramazan Özer.
Senaryo : Murat Toktamışoğlu
Müzik : Selim Gülgören
Görüntü Yönetimi : Hasip Arvas
Kurgu : Hasip Arvas
Sanat Yönetimi : Halim Çetin
Oyuncular : Tuğba Tutuğ, Emin Gümüşkaya, Tuana Naz Tiryaki, Taner Cindoruk.
Yapımcı Firma : UFP Medya, Efektif Sanat (Tarık Karakulak).
İşletmeci Firma : MC Film Dağıtım
Düşünülen Kopya Sayısı : 20
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 04.08.2017
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 04.08.2017 -
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır