Gelecek Program

 
Durak
Durak

Başarılı bir gazeteci olan Tahir, öğretmen Feride ve Nizam gizli bir tarikattan aldıkları özel bir davetiyeyle bir araya gelirler. Bu tarikatın davetiyesindeki adrese gittiklerinde tarikattakilerin onların hayatları hakkında her şeyi bildiklerini görerek dehşeye düşerler. Tarikat onlardan hayatlarındaki gizli sırların ağırlığı altında yaşamalarındansa yeni bir hayata başlamaları için bir davette bulunur. Kabul eden grup uyandıklarında kendilerini çölün ortasında, çevresine geniş bir çember çizili olan bir otobüs durağında ve çemberin dışına çıkabilmek için birbirlerini öldürmek zorunda bulurlar. 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * : Thriller
Süre :
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Serdar Gözelekli, Muammer Koçak.
Senaryo : Muammmer Koçak, Serdar Gözelekli, Bekir Yusuf Açıksöz.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Sercan Sert
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Emre Altuğ, Görkem Yeltan, Serhat Bedük, Tunç Okan, Mine Kılıç, Deniz Hamzaoğlu.
Yapımcı Firma : İkinci Yeni Film Yapım Prodüksiyon (Bekir Yusuf Açıksöz)
İşletmeci Firma : Mars Dağıtım
Düşünülen Kopya Sayısı : 100
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 07.07.2017
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 07.07.2017 - Türkiye
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır