Gelecek Program

 

George Tillman Jr.
 
Faster
Faster
2010 vizyonuna son anda giren Faster\'ın yapımı tamamlanmak üzere. Oldukça hareketli bir hapisane hikayesi geliyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2010
Tarz * : Action Drama Crime
Süre : 98 dakika
Ülke : ABD
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : George Tillman Jr.
Senaryo : Tony Gayton, Joe Gayton.
Müzik : Clint Mansell
Görüntü Yönetimi : Michael Grady
Kurgu : Dirk Westervelt
Sanat Yönetimi : Andrew Murdock
Oyuncular : Maggie Grace, Jennifer Carpenter, Dwayne Johnson, Carla Gugino, Tom Berenger, Billy Bob Thornton, Moon Bloodgood, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Xander Berkeley, Courtney Gains, Jonna Walsh, J.A. Steel, Michael Irby, Oliver Jackson-Cohen, Lester Speight, Menyone DeVeaux, Matt Gerald, Annie Corley, Julia Pace Mitchell, Micaela Johnson, Marisa Saks, Josh Clark, Michole White, Jeffrey Daniel Phillips, Aaron Behr, Jenifer Cononico.
Yapımcı Firma : CBS Films, Castle Rock Entertainment, State Street Pictures, TriStar Pictures.
İthalatçı Firma : Warner Bros. Türkiye
İşletmeci Firma : Warner Bros. Turkey
Düşünülen Kopya Sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : 31.03.2011
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır