Gelecek Program

 
Geçmişteki Sır
Geçmişteki Sır

Fotoğrafçılık yapan ve ailesiyle yaşayan Ali (Serkan Şenalp), geçirdiği genetik bir rahatsızlık sonucunda kendini Bosna Hersek’te, sıra dışı ve hüzünlü bir hikayenin içinde bulur. Bosna’yı hiç bilmeyen Ali, geçmişine dair izleri arayacaktır. Bosna’da yaşamını sürdüren Hana (NatasaPetrovic) O’nu bu yolculuğunda hiç yalnız bırakmayacaktır…

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * : Drama
Süre : 105 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Raşit Görgülü
Senaryo : İrfan Saruhan
Müzik : Derya Kadayıfçı
Görüntü Yönetimi : Gürol Beşer
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Vedran Hrustanovic, Ayşem Pelin Aktan.
Oyuncular : Arif Erkin, Mine Teber, Sabriye Kara, İnanç Ömer Benlioğlu, Tolga Demircan, Serkan Şenalp, NatasaPetrovic, Emir Hadzıhafızbegovic, Ufuk Bayraktar, Suzan Kardeş, GordonaBoban, Haluk Piyes, MajaJuric, AmilaTerzimahic, MirsadTuka, SlavkoSobin, Selma Alispahic, Haldun Boysan, Meral Çetinkaya.
Yapımcı Firma : Bor Medya Yapım, Scena (Amira Kudumovic Görgülü).
İşletmeci Firma : Derin Film
Düşünülen Kopya Sayısı : 40
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 17.11.2017
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 17.11.2017 - Türkiye
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır