Gelecek Program


Bryan Buckley
 
Somali Korsanları
The Pirates of Somalia
The Pirates of Somalia

In 2008, rookie journalist Jay Bahadur forms a half-baked plan to embed himself among the pirates of Somalia. He ultimately succeeds in providing the first close-up look into who these men are, how they live, and the forces that drive them.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * : Biography Drama
Süre : 116 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Güney Afrika Kenya Somali Sudan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Bryan Buckley
Senaryo : Jay Bahadur, Bryan Buckley.
Müzik : Andrew Feltenstein, John Nau.
Görüntü Yönetimi : Scott Henriksen
Kurgu : Jay Nelson
Sanat Yönetimi : Tendai Gava, Warren Gray, Mark Newell.
Oyuncular : Evan Peters, Al Pacino, Melanie Griffith, Barkhad Abdi, Russell Posner, Coral Peña, Edward Gelbinovich, Aidan Whytock, Philip Ettinger, Robert Hobbs, Mohamed Hakeemshady, Maria Vos, Kiana Madani, Vere Tindale, Darron Meyer, Lindsay Sullivan, Jojo Gonzalez, Armaan Haggio, Patrick Holden O'Neill, Matt Newman, Sabrina Hassan.
Yapımcı Firma : Hungry Man, BCDF Pictures, Kalahari Pictures.
İthalatçı Firma : Filmdom
İşletmeci Firma : CGVMars
Düşünülen Kopya Sayısı : 80
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 15.12.2017
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 15.12.2017 - Türkiye
Sınıflandırma :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır