Gelecek Program

 
Son Oyun
Son Oyun
The Last Game
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Action Drama
Süre : 87 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : İlhan Akgül, Sinan Tabanlı.
Senaryo : Kurt Cammon, İlhan Akgül, Sinan Tabanlı.
Müzik : Yıldıray Gürgen
Görüntü Yönetimi : Alain Jongen
Kurgu : Levent Çelebi
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Recep Yazıcıoğlu, İlhan Akgül, Ali Sürmeli, Deniz Oral.
Yapımcı Firma : Tarantula, Leyal Film. (Joseph Rouchop, Eric Goossens, Mustafa Bağcı, Ernur Çolak, Kurt Cammon, Erhan Akgül, Sinan Tabanlı)
İşletmeci Firma : Pinema
Düşünülen Kopya Sayısı : 150
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 20.04.2018
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 23.03.2018 - Türkiye
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır