Gelecek Program

 
 
Bırakma Beni
Bırakma Beni
Never Leave Me

İsa annesinin ölümünün ardından Şanlıurfa'da Suriyeli çocukların kaldığı bir yetimhaneye gönderilir. Burada Ahmet ve Motaz'la tanışır. Ahmed Suriye'de kaybolan babasına tekrar kavuşacağı ümidi ile yaşamaktadır. Motaz ise yeniden evlenen annesi tarafından yetimhaneye bırakılmıştır. Farklı karakterde olan İsa, Ahmet ve Motaz'ın tek amacı vardır; o da yetimhaneden çıkıp yeni bir hayat kurmak.

This is a story about pain, search for meaning in life and friendship of orphaned. Syrian boys - Isa, Ahmed and Muataz - who live a difficult life as refugees in the magical, mythical Turkish city of Sanliurfa. In their search for recovery from traumatic past, the children will cross the path from destructiveness and hostility to meaningfulness and love. By finding friends in each other, the boys will find their inner peace.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * : Drama
Süre : 97 dakika
Ülke : Bosna Hersek Türkiye
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Aida Begic
Senaryo : Aida Begic
Müzik : Igot Camo
Görüntü Yönetimi : Erol Zubcevic
Kurgu : Redzinald Simek
Sanat Yönetimi : Admir Karkelja
Oyuncular : İsmail Hakkı, Carol Abboud, Motaz Faez Basha, Isa Demlakhi, Feyyaz Duman, Nisreen Faour, Ossama Mahmud Himeli, Ahmad Husrom, Tuka Na'al, Firas Taybeh, Mehmet Usta, Yıldız Kültür.
Yapımcı Firma : Filmhouse Sarajevo (Aida Begic, Adis Djapo, Seyyid Muhammed Emin Elhüseyni)
İthalatçı Firma : Beşir Derneği
İşletmeci Firma : CGVMars
Düşünülen Kopya Sayısı : 150
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 21.09.2018
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 21.09.2018 - Türkiye
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt6982352/?ref_=nm_flmg_dr_1
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır