Gelecek Program

 bluray  
 
Papillon
Papillon
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * :
Süre : 133 dakika
Ülke : Çekya İspanya Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Michael Noer
Senaryo : Aaron Guzikowski, Henri Charrière.
Müzik : David Buckley
Görüntü Yönetimi : Hagen Bogdanski
Kurgu : John Axelrad, Lee Haugen.
Sanat Yönetimi : Tom Frohling
Oyuncular : Rami Malek, Charlie Hunnam, Tommy Flanagan, Eve Hewson, Roland Møller, Michael Socha, Nina Senicar, Yorick van Wageningen, Ian Beattie, Christopher Fairbank, Brian Vernel, Joel Basman, Fernanda Diniz, Attila C. Arpa, Gilly Gilchrist, Andre Flynn, Goran Navojec, Olja Hrustic, Dragan Micanovic, Dan Cade, Nikola Kent, Demetri Goritsas, Slavko Sobin, Reshad Strik, Máté Haumann, Lorena Andrea.
Yapımcı Firma : Czech Anglo Productions, FishCorb Films, Red Granite Pictures.
İthalatçı Firma : Pinema
İşletmeci Firma : Pinema
Düşünülen Kopya Sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 08.03.2019
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 27.06.2018 - İtalya
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt5093026/?ref_=nv_sr_1
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır