Gelecek Program

 

Cem Yılmaz
 
Karakomik Filmler 1
Karakomik Filmler: Kaçamak, 2 Arada

www.karakomikfilmler.com

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Comedy
Süre : 120 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Cem Yılmaz
Senaryo : Cem Yılmaz
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Ahmet Sesigürgil
Kurgu : İlker Özcan
Sanat Yönetimi : Burak Yıldırım
Oyuncular : Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Necip Memili, Nilperi Şahinkaya, Can Yılmaz, Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Ebuzziya, Alişan Uğur.
Yapımcı Firma : CMYLMZ Fikir Sanat, NuLook. (Öner Işık, Cem Yılmaz, Vural Turunç, Muzaffer Yıldırım)
İşletmeci Firma : UIP Turkey
Düşünülen Kopya Sayısı : 350
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 18.10.2019
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır