Gelecek Program

 bluray  
 
Cin Çıkarması
My Guardian Angel

Twin sisters Hannah and Angel, have always been very close to each other, but after Angel's death, Hannah is about to experience a completely new type of bonding with her beloved sister.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tarz * : Horror
Süre : 100 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Mümtaz Yıldırımlar
Senaryo : Deanna Dewey, Jane Alexandra Foster, Mümtaz Yıldırımlar.
Müzik : Mümtaz Yıldırımlar
Görüntü Yönetimi : Ben Jacobson
Kurgu : Mümtaz Yıldırımlar
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Maria Figgins, Petra Bryant, Adrian Annis, Lewis Bonnici, Holly Jacobson, Silvana Maimone, Harrison Sansostri, Lauren Walsh.
Yapımcı Firma : My Production Limited (Mümtaz Yıldırımlar)
İthalatçı Firma : Derin Film
İşletmeci Firma : Derin Film
Düşünülen Kopya Sayısı : 40
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 17.08.2018
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 19.04.2016 - Amerika Birleşik Devletleri
Sınıflandırma :
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt4547076/?ref_=nv_sr_1
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır