Gelecek Program

 
 
Müsaadenizle Büyükler
Müsaadenizle Büyükler

Filmde Emre Altuğ bir sitenin güvenlik görevlisi rolünde... Müsadenizle Büyükler, çocukların büyüklerle diyaloglarını, ilişkilerini, çocuklara nasıl bakılması gerektiğini, onların nasıl algılanması gerektiğini, hayatı nasıl algıladıklarını, aynı zamanda çocuklarla hayvanlar, yetişkinlerle hayvanlar arasındaki ilişkiyi, sorumlulukları, neler yapılması gerektiğini, nasıl davranılması  gerektiğini anlatan bir içeriğie sahip...

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Family
Süre :
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Talip Karamahmutoğlu
Senaryo : Okay Karamahmutoğlu, Talip Karamahmutoğlu.
Müzik : Kenan Yılmaz, Tuana Coşkun.
Görüntü Yönetimi : Uğur Kaplan
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Emre Altuğ, Duygu Paracıkoğlu, Ümit Çırak, Atsız Karaduman, Rıza Sönmez, Haluk Yüksel, Hakan Eksen, Candan Arıcı, Kuzey Yücehan, Serap Ağalar, Enes Göçmen, Efe Koçyiğit, Tuana Coşkun, Deha Karan Üner, Bilge Karamahmutoğlu, Nehir Seymenoğlu, Toprak Atar, Alperen Efe Esmer,Alparslan Topoğlu.
Yapımcı Firma : Kuzey Film (Halit Ziya Alptekin)
İşletmeci Firma : CGVMars
Düşünülen Kopya Sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 14.12.2018
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır