Gelecek Program

 imax  
 
Hindistan Eşkıyaları
Thugs of Hindostan

Bu müthiş aksiyon filmi, Hint sinemasının iki büyük ismi Aamir Khan (Dangal, Superstar) ve Amitabh Bachchan’ı ilk defa aynı projede bir araya getirerek tarihte bir ilke imza atıyor. Bu dev ikiliye Katrina Kaifve Fatima Sana Shaikh eşlik ediyor.

Two legends come together for a never seen before action adventure.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Action Adventure
Süre :
Ülke : Hindistan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Vijay Krishna Acharya
Senaryo : Vijay Krishna Acharya
Müzik : Ajay Gogavale
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Cesco Bonello, Chris Bonello.
Oyuncular : Aamir Khan, Katrina Kaif, Amitabh Bachchan, Abdul Quadir Amin, Fatima Sana Shaikh, Jackie Shroff, Lloyd Owen, Ronit Roy, Joe Azzopardi, Mohammed Zeeshan Ayyub, R. Bhakti Klein, Satyadev Kancharana, Surendra Pal, Shane John Kruger, Mirko Quaini.
Yapımcı Firma : Latina Pictures, Yash Raj Films.
İthalatçı Firma : Filmartı
İşletmeci Firma : CGVMars
Düşünülen Kopya Sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 30.11.2018
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt5970844/?ref_=nv_sr_1
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır