Gelecek Program

 bluray  
 
Y Köyü
Y Köyü

Yıl 2014: Dört genç isimlerini çevrelerinden duydukları gizemli bir köye giderler. Yaşadıkları garip olaylar korkmalarına sebep olmuş ve gördüklerinin aralarında sır olarak
kalması için yemin etmişlerdir.

Yıl 2016: Grubun lideri Batuhan, iki yıldır evden çıkamamakta, arkadaşı Arif iki yıldır tek kelime etmeden yaşamaktadır.

Yıl 2018: Merakını yenemeyen ve yaşadıklarını çözmek için geri dönmek isteyen Batuhan sosyal medyadan tanıştığı Poyraz’ı köyde yaşanan olayların gerçek olduğuna ikna ederek yenilenen ekibi ile korkularıyla yüzleşmek için yola çıkar.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı :
Tarz * :
Süre :
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Batuhan Gündüz, Onur Ertuş.
Senaryo : Batuhan Gündüz
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Batuhan Gündüz, Onur Ertuş, Mustafa Yıldız, Yiğit Pelik, Tugay Kurt.
Yapımcı Firma : Hub Project
İşletmeci Firma : Henüz açıklanmadı.
Düşünülen Kopya Sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır