Gelecek Program

 bluray  

Sultan Nil Turan
 
Kalpten Gerdanlık
Kalpten Gerdanlık

Yönetmenliğini ve senaristliğini Sultan Nil Turan’ın yaptığı ve asıl amaçlarının meme kanserine farkındalık yaratmak olan “Kalpten Gerdanlık” adlı sinema film meme kanserinde erken teşhisin öneminden bahsediyor. Uzun süren çekimlerin ardından montaj aşamasına geçilen filmde hastalıkla mücadele eden veya geçmişte yakalandığı kanseri atlatan isimler de rol aldı.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Thriller
Süre :
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Sultan Nil Turan
Senaryo : Sultan Nil Turan
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Soydan Soydaş, Tayfun Sav, Suavi Eren, Gizem Nur Doğa, Eray Akıncı, Altuğ Seçkiner.
Yapımcı Firma : Turano Film
İşletmeci Firma : MC Film Dağıtım
Düşünülen Kopya Sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 03.05.2019
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
Sınıflandırma :
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır