Gelecek Program

 

Andrea Di Stefano
 
Muhbir
The Informer

An ex-convict working undercover intentionally gets himself incarcerated again in order to infiltrate the mob at a maximum security prison.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Crime Drama
Süre : 113 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Andrea Di Stefano
Senaryo : Rowan Joffe, Andrea Di Stefano, Matt Cook.
Müzik : Brooke Blair, Will Blair.
Görüntü Yönetimi : Daniel Katz
Kurgu : Job ter Burg
Sanat Yönetimi : David Doran, Wing Lee, Remo Tozz.
Oyuncular : Ana de Armas, Rosamund Pike, Joel Kinnaman, Clive Owen, Ruth Bradley, Sam Spruell, Martin McCann, Arturo Castro, Nasir Jama, Jenna Willis, Eugene Lipinski, Karma Meyer, Gene Gabriel, Alex Ziwak, Edwin De La Renta.
Yapımcı Firma : thefyzz, Thunder Road Pictures, Maddem Films.
İthalatçı Firma : Chantier Film
İşletmeci Firma : Chantier Film
Düşünülen Kopya Sayısı : 100
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 25.10.2019
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 30.08.2019 - İngiltere
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt1833116/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır