Gelecek Program

 bluray  

Tom Edmunds
 
Garantili Ölüm (Yoksa Paran İade)
Dead in a Week: Or Your Money Back

After his ninth unsuccessful attempt on his own life, a young man outsources his suicide to an ageing assassin. "If you're serious about ending it, you need professional help"

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Action Comedy Drama
Süre : 90 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tom Edmunds
Senaryo : Tom Edmunds
Müzik : Guy Garvey, Peter Jobson, Paul Saunderson.
Görüntü Yönetimi : Luke Bryant
Kurgu : Tariq Anwar
Sanat Yönetimi : Max Lincoln, Natalie O'Connor.
Oyuncular : Aneurin Barnard, Christopher Eccleston, Freya Mavor, Tom Wilkinson, Gethin Anthony, Nigel Lindsay, Marion Bailey, Marcia Warren, Emma Campbell-Jones, Velibor Topic, Nathalie Buscombe, Carol MacReady, Orion Lee, Harry Collett, Keir Charles, Eileen Nicholas, Tim Steed, James Kermack, Cecilia Noble, Neelam Bakshi, Parth Thakerar, Mark Penfold, Gioacchino Jim Cuffaro, Louis Harrison, Terenia Cooper.
Yapımcı Firma : Guild of Assassins, Rather Good Films.
İthalatçı Firma : Yeni Film
İşletmeci Firma : Kurmaca Film
Düşünülen Kopya Sayısı : 25
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 21.12.2018
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 12.10.2018 - Tayvan
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt3525168/?ref_=nv_sr_1
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır