Gelecek Program

 bluray  

Sefa Öztürk
 
Güven
Güven
Trust

Ali and Meryem are an ordinary family on the face of it. Meryem has a child from a previous relationship with Ferit. When Ferit reappears years later, Ali puts his wife to a test of trust. While Meryem is caught between her sense of gratitude and the agony of love, Ali's self-esteem begins to crumble. Ferit's murder fans the flames of distrust between them. They are too suspicious of one another to talk. During the police questioning, they cling to one another once again. Complicity becomes the glue of trust between them. Now they are a proper family.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Crime Drama
Süre : 100 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Sefa Özturk Çolak
Senaryo : Sefa Özturk
Müzik : Erdem Helvacıoğlu
Görüntü Yönetimi : Feza Çaldiran
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Nezihe Ateş
Oyuncular : Serkan Keskin, Gözde Cığacı, Feride Çetin, Bülent Çolak, Ahmet Kaynak.
Yapımcı Firma : Okyanus Film (Serkan Acar)
İşletmeci Firma : Kurmaca Film
Düşünülen Kopya Sayısı : 10
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 08.03.2019
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 28.12.2018 - Türkiye
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt8779022/?ref_=ttpl_pl_tt
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır