Gelecek Program

 
 
Öldür Beni Sevgilim
Öldür Beni Sevgilim

Milli Piyango'dan çıkan ikramiye evliliği kurtarabilir mi? Artık heyecanı bitmiş bir evliliği piyangodan çıkan para kurtarabilir mi yoksa bu para o evliliğin sonu mu olur? Demet ve Okan bu sorunun yanıtını arıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Romantic Comedy
Süre :
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Şenol Sönmez
Senaryo : Murat Dişli
Müzik : Jinjle Jungle
Görüntü Yönetimi : Tayfun Çetindağ
Kurgu : Erhan Özen
Sanat Yönetimi : Nilgün Nalçacı
Oyuncular : Murat Boz, Seda Bakan, Açelya Topaloğlu, Özgür Emre Yıldırım, Seda Güven, Yosi Mizrahi, Dilşad Şimşek, Ali Yoğurtçuoğlu.
Yapımcı Firma : BKM (Necati Akpınar)
İşletmeci Firma : CJ Entertainment Turkey
Düşünülen Kopya Sayısı : 400
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 01.03.2019
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 01.03.2019 - Türkiye
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır