Gelecek Program

bu film türkçe seslendirilmiştir bluray  
 
Renkli Penguenler: Penguen Pilotlar
Penguin League

Intergalactic penguin pilots, Flip and Zooey, are going where no bird has gone before, outer space! Embarking on peaceful expeditions in their friendly talking spaceship, Slushy, they tour the galaxy on fact-finding missions for their headquarters, run by the beloved Captain Stella.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Animation
Süre : 74 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : James Snider
Senaryo : BC Fourteen
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Jennifer Fourteen
Kurgu : Jennifer Fourteen
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Thomas Carr, Maria Petrano, Jacob Tyler.
Yapımcı Firma : WOWNow Entertainment
İthalatçı Firma : Özen Film
İşletmeci Firma : Özen Film
Düşünülen Kopya Sayısı : 60
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 15.11.2019
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 05.04.2019 - Amerika Birleşik Devletleri
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt9251598/?ref_=ttpl_pl_tt
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır