Gelecek Program

 
 
The Field Guide to Evil
The Field Guide to Evil

A feature-length anthology film. They are known as myths, lore, and folktales. Created to give logic to mankind's darkest fears, these stories laid the foundation for what we now know as the horror genre.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Horror Thriller Fantasy
Süre : 117 dakika
Ülke : Yeni Zelanda
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Agnieszka Smoczynska, Ashim Ahluwalia, Calvin Reeder, Can Evrenol, Katrin Gebbe, Peter Strickland, Severin Fiala, Veronika Franz, Yannis Veslemes.
Senaryo : Robert Bolesto, Elif DomaniC, Can Evrenol, Severin Fiala, Veronika Franz, Katrin Gebbe, Calvin Reeder, Peter Strickland,Yannis Veslemes, Silvia Wolkan.
Müzik : Jeremy Barnes, Nicholas Brawley, Karl Steven, Yannis Veslemes, Stefan Will.
Görüntü Yönetimi : Tyler Lee Cushing, Martin Gschlacht, Márk Györi, Christos Karamanis, Kuba Kijowski.
Kurgu : Christoph Brunner, Matyas Fekete, Jaroslaw Kaminski, Yorgos Mavropsaridis, Buzz Pierce.
Sanat Yönetimi : Jagna Dobesz, Elif Domaniç, Büşra Şeftalicioğlu.
Oyuncular : Marlene Hauser, Luzia Oppermann, Karin Pauer, Birgit Minichmayr, Naz Sayıner, Süreyya Küçük, Marina Gera, Vivien Koltai, Justin Turner.
Yapımcı Firma : EchoWolf Productions, Legion M, Timpson Films. (Ant Timpson, Tim League, Müge Büyüktalaş, Can Evrenol)
İthalatçı Firma : CNS Production
İşletmeci Firma : CJ Entertainment Turkey
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : 07.08.2020
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : -
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır