Haftanın Yeni Filmleri 08.01.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.12.2015 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Adam McKay
 

 

Büyük Açık
The Big Short
Sektör dışından dört kişi büyük bankaların, medyanın ve hükümetin görmekten kaçındığı şeyi, ekonominin küresel çöküşünü gördüğünde akıllarına bir fikir gelmişti: Büyük Açık. Cesur yatırımları, onları her şeyi ve herkesi sorgulamalarının gerektiği modern bankacılığın karanlık, hassas noktasına götürmüştü. Michael Lewis’in çok satan kitabına ve gerçek bir hikayeye dayanan, Adam Mckay’in yönettiği Büyük Açık filminde Christian Bale, Steve Carell, Ryan Gosling ve Brad Pitt rol alıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama Biography
Süre : 130 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Adam McKay
Senaryo : Adam McKay, Charles Randolph.
Müzik : Nicholas Britell
Görüntü Yönetimi : Barry Ackroyd
Kurgu : Hank Corwin
Sanat Yönetimi : Elliott Glick
Oyuncular : Brad Pitt, Christian Bale, Karen Gillan, Selena Gomez, Ryan Gosling, Marisa Tomei, Steve Carell, Finn Wittrock, Max Greenfield, Melissa Leo, Billy Magnussen, Sue-Lynn Ansari, Rafe Spall, Hamish Linklater, John Magaro, Nicole Barre, Lindsay Musil, Al Sapienza, Byron Mann, Michelle Torres, Sara Finley, Jeremy Strong, Tracy Letts, Shona Gastian, Aaron V. Williamson, Candice Harrison, Heighlen Boyd, Charlie Talbert, Judd Lormand, Aiden Flowers, Erika Vaughn, Micheal K. Douglas.
Yapımcı Firma : Plan B Entertainment, Regency Enterprises.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır