Haftanın Yeni Filmleri 08.01.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 17.04.2013 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

Pierre-François Martin-Laval
 

 

Amman Hocam 1
Les profs
Serial Teachers
Şimdilik iki serilik komedi filminin ilk filmi 'Amman Hocam', Türkçe ismiyle sinemalara konuk olacak. Üniversite yerleştirme sınavlarında %12 başarı oranı ile bir kenar mahalle Lisesi yılının en kötü okulu seçilmiştir. En iyi öğretmenlerin bile başarısız olduğu bu okulda kurumu kurtarmak için kolları sıvayan yetkililer yaratıcı bir fikir ortaya atarlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2013
Tür * : Comedy
Süre : 88 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Pierre-François Martin-Laval
Senaryo : Pierre-François Martin-Laval, Mathias Gavarry.
Müzik : Matthieu Gonet
Görüntü Yönetimi : Regis Blondeau
Kurgu : Thibaut Damade
Sanat Yönetimi : Vincent Dizien
Oyuncular : Christian Clavier, Isabelle Nanty, Pierre-François Martin-Laval, Kev Adams, François Morel, Arnaud Ducret, Stefi Celma, Raymond Bouchard, Fred Tousch, Philippe Duclos, Dominique Pinon, Eric Naggar, Yves Pignot, Marie-Laure Descoureaux, Claire Chazal, Adele Ferrier, Matilda Marty-Giraut, Denis Martin-Laval, Thierry Angelvi, Philippe Elno, Joana Person, M'Barek Belkouk, François Legrand, Alice David, Blandine Martin-Laval, Nicolas Beaucaire.
Yapımcı Firma : Les films du 24, TF1 Droits Audiovisuels, TF1 Films Production.
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır