Haftanın Yeni Filmleri 22.01.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.01.2016 - Brezilya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Dan Mazer
 

 

Çılgın İhtiyar
Dirty Grandpa
Evlilik arifesindeki Jason ve evleneceği kadından hoşlanmayan, aynı zamanda eski bir asker olan dedesi Dick'in çatışması... Jason evlilik hazırlığındayken eski asker olan dedesi tarafından kandırılıp bahar tatili için Florida'ya gidince olanlar oluyor!
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Comedy
Süre : 102 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Dan Mazer
Senaryo : John Phillips
Müzik : Michael Andrews
Görüntü Yönetimi : Eric Alan Edwards
Kurgu : Anne McCabe
Sanat Yönetimi : Jeremy Woolsey
Oyuncular : Zoey Deutch, Robert De Niro, Zac Efron, Julianne Hough, Aubrey Plaza, Dermot Mulroney, Adam Pally, Jason Mantzoukas, Deena Dill, Brandon Mychal Smith, Dennise Renae Larson, Eugenia Kuzmina, Roylance Williams, Henry Zebrowski, Joshua Mikel.
Yapımcı Firma : Ninjas Runnin' Wild Productions, QED International.
İthalatçı Firma : Pinema
Dağıtımcı Firma : Pinema
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır