Haftanın Yeni Filmleri 22.01.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.01.2016 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

Trevor Wall
 

 

Karlar Kralı Norm
Norm of the North
Bir kutup ayısını asla rahatsız etmeye gelmez! Kutup ayıları için çok şey söylenebilir ama Norm tipik bir kutup ayısı sayılmaz. Şu sıralar tek derdi, arkadaşları ve kendisinin yaşam alanı olan kutupları, turistik bir mekan olmaktan kurtarmaktır. Kendi halinde yaşayan Norm'un yaşam alanına lüks bir otel yapmaya kalkan çılgın bir iş adamıyla olan maceralarını izleyeceğimiz bu animasyon filminde, Norm ve arkadaşları New York'a gelerek iş adamını durdurmak için binbir maceraya atılır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Animation Adventure Comedy
Süre : 90 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Hindistan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Trevor Wall
Senaryo : Jack Donaldson, Derek Elliott.
Müzik : Stephen Mckeon
Görüntü Yönetimi : Tim Archer
Kurgu : Richard Finn
Sanat Yönetimi : Merce Mora Aguirre, Ciaran Doherty, Martin Hanley.
Oyuncular : Seslendirme: Heather Graham, Bill Nighy, Ken Jeong, Rob Schneider, Gabriel Iglesias, Zachary Gordon, Colm Meaney, Loretta Devine, Janet Varney, Jess Harnell, Michael McElhatton, Debi Derryberry, Charles Adler, Keith Ferguson, Salome Jens, Cathy Cavadini, Kate Higgins, Candi Milo, Ben Diskin, Rick D. Wasserman.
Yapımcı Firma : Lionsgate, Splash Entertainment, Telegael.
İthalatçı Firma : Medyavizyon
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır