Haftanın Yeni Filmleri 05.02.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.12.2015 - Hong Kong)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir  

Wilson Yip
 

 

Ip Man 3
Yip Man 3
Ip Man 3
Filmde Bruce Lee’nin hocası olan Ip Man'in çocukluğu ve dövüş sanatlarına nasıl başladığına tanıklık ediliyor. Romantik ilişkileriyle beraber, yağmacı yabancılara karşı direncin anlatıldığı yapımda Wing Chun ustasının koruması altındadır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Biography Drama
Süre : 105 dakika
Ülke : Hong Kong
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Wilson Yip
Senaryo : Lai-yin Leung, Chan Tai-Li, Edmond Wong.
Müzik : Kenji Kawai
Görüntü Yönetimi : Kenny Tse
Kurgu : Ka-Fai Cheung
Sanat Yönetimi : Kenneth Mak
Oyuncular : Donnie Yen, Jin Zhang, Patrick Tam, Lynn Hung, Mike Tyson, Kent Cheng, Kwok-Kwan Chan.
Yapımcı Firma : Dreams Salon Entertainment, Culture Pegasus Motion Pictures, Starbright Communications, Super Hero Films.
İthalatçı Firma : Chantier Films
Dağıtımcı Firma : Chantier Film
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır