Haftanın Yeni Filmleri 12.02.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.02.2016 - Brezilya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ross Katz
 

 

Aşkın Seçimi
The Choice
Travis ve Gabby yeni taşındıkları küçük bir sahil kasabasında ilk kez tanıştıkları komşuları ile bir araya gelirler. Bu süreçte hayatın en belirleyici olaylarının bir ilişki içindeki etkilerini ve sarsıntılarını içten yaşayacak ve bunun bir test süreci olup olmadığını anlamaya çalışacaklardır. Enerjik tıp öğrencisi Gabby Holland’ın, kadınların karşı koyamadığı Travis Shaw’a komşu olması, ikiliyi asla hayal edemeyecekleri romantik bir yolculuğa sürükler. Travis, oldum olası bir kadınla ciddi bir ilişki yaşamanın rahat yaşam tarzını kısıtlayacağına inanmaktadır. Gabby ise uzun soluklu bir ilişki yaşamakta olduğu erkek arkadaşıyla hayatını birleştirmek üzeredir. Ta ki karşı koyulmaz bir arzu, aykırı çiftin itinayla planlanmış hayatlarını alt üst edene kadar. Fırtınalı bir flört evresinin ardından Gabby ve Travis evlenip, el ele yürüyen ve her kararı birlikte alan bir aile kurar ama bir gün içlerinden biri hayatlarının en önemli seçimini tek başına yapmak zorunda kalır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Drama Romance
Süre : 107 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ross Katz
Senaryo : Bryan Sipe, Nicholas Sparks.
Müzik : Marcelo Zarvos
Görüntü Yönetimi : Alar Kivilo
Kurgu : Lucy Donaldson, Joe Klotz.
Sanat Yönetimi : William G. Davis
Oyuncular : Alexandra Daddario, Teresa Palmer, Maggie Grace, Tom Welling, Benjamin Walker, Tom Wilkinson, Brad James, Rochelle Aycoth, Noree Victoria, Jesse C. Boyd, Brett Rice, Anna Enger, Simone Griffeth, Michael Mercaldi.
Yapımcı Firma : Nicholas Sparks Productions, The Safran Company.
İthalatçı Firma : Esen Entertainment
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır