Haftanın Yeni Filmleri 12.02.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.10.2015 - Norveç)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Joachim Trier
 

 

Sessiz Çığlık
Louder Than Bombs
Ölümünün üçüncü yılında fotoğrafçı Isabelle Reed’in (Isabella Huppert) anısına düzenlenen fotoğraf sergisi, ailenin büyük oğlu Jonah’ın (Jesse Eisenberg) eve dönmesini sağlar. Jonah günlerini, görüşmekten kaçındığı babası Gene (Gabriel Byrne) ve yıllardır görmediği kardeşi Condrad (Devin Druid) ile geçirmek zorunda kalır. Trafik kazasında kaybettiği eşinin gölgesi altındaki Gene, annelerini birbirinden çok farklı şekilde hatırlayan oğullarını aynı çatı altında toplar. Gene bir yandan farklı sebeplerden kendisinden hoşlanmayan çocuklarıyla arasını düzeltmeye, bir yandan da iki oğlu arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirmeye çalışır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama
Süre : 109 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Joachim Trier
Senaryo : Joachim Trier, Eskil Vogt.
Müzik : Ola Flottum
Görüntü Yönetimi : Jakob Ihre
Kurgu : Olivier Bugge Coutte
Sanat Yönetimi : Gonzalo Cordoba
Oyuncular : Jesse Eisenberg, Rachel Brosnahan, Amy Ryan, David Strathairn, Gabriel Byrne, Isabelle Huppert, Peter Mark Kendall, Ruby Jerins, Devin Druid, Venus Schultheis, Inna Muratova, Krista Tunnell, Leslie Lyles, Sean Cullen, Bridget McGarry, Maryann Urbano, Russell Posner, Marielle Holland, Frankie Verroca, Harry Ford, Christopher Tighe, Adi Globus, Colin Campbell, Miles Shebar, Nicole Serzanin, Rosemary Howard.
Yapımcı Firma : Animal Kingdom, Bona Fide Productions, Memento Films Production, Motlys, Arte France Cinema.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : M3 Film
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır