Haftanın Yeni Filmleri 12.02.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.02.2016 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

 

 

Hesapta Aşk
Hes@pta Aşk
Önce Gizli Ajanda adıyla çekilen film şimdi Hesapta Aşk adıyla vizyona hazırlanıyor. Üniversite öğrencileri Ezgi (Meriç Aral) ve Didem (Derya Şensoy)’in ailelerine Datça’ya tatile gideceklerini söyleyip, gizli bir şekilde İstanbul’a gidişlerini ve başlarından geçen olayları anlatıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Romance
Süre : 102 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Gönenç Uyanık
Senaryo : Zafer Külünk
Müzik : Mat Gri
Görüntü Yönetimi : Michel Diericxx
Kurgu : Erhan Acar
Sanat Yönetimi : Erhan Usta
Oyuncular : Meriç Aral, Derya Şensoy, Fırat Altunmeşe, Burak Tozkoparan, Kutay Kalabalık, Yasin Çam, Özlem Çakar, Bennu Gerede, Burhan Öcal.
Yapımcı Firma : Depo Film, İmaj.
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır