Haftanın Yeni Filmleri 19.02.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.10.2015 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Lenny Abrahamson
 

 

Room: Gizli Dünya
Room
Altın Küre de, Room üç dalda aday gösterildi. En İyi Film, En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Senaryo dalında aday olan film, son birkaç ayın en çok konuşulan yapımlardan biri... Bir yaşama tutunma hikayesi...
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama
Süre : 118 dakika
Ülke : İrlanda
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Lenny Abrahamson
Senaryo : Emma Donoghue
Müzik : Stephen Rennicks
Görüntü Yönetimi : Danny Cohen
Kurgu : Nathan Nugent
Sanat Yönetimi : Michelle Lannon
Oyuncular : Brie Larson, William H. Macy, Joan Allen, Megan Park, Amanda Brugel, Jacob Tremblay, Sean Bridgers, Cas Anvar, Kate Drummond, Chantelle Chung, Joe Pingue, Randal Edwards, Jack Fulton, Brad Wietersen.
Yapımcı Firma : Element Pictures, No Trace Camping.
İthalatçı Firma : Pinemart
Dağıtımcı Firma : Pinemart
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır