Haftanın Yeni Filmleri 26.02.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.02.2016 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Shintaro Shimosawa
 

 

Hesaplaşma
Misconduct
Ben Cahill (Josh Duhamel) New Orleans da prestijli bir hukuk firmasında çalisan genç ve hırsli bir avukattir. Acil servis doktoru olan Charlotte (Alice Eve) ile evlidir. Charlotte’un düşük gebelik yapmasi, kariyerlerine ağırlık vererek birbirlerinden kopmalarına vesile olur.Ben‘in de hukuk firmasında daha uzun saatler çalışması büyük davalar alması ve bu davaları kazanması ile neticelenir. Ben basarili oldukça, Charlotte’ten uzaklaşmaya başlar. Üniversiteden eski kız arkadaşı Emily Hynes (Malin Akerman), bir anda Ben'in hayatına katılır. Emily ilaç endüstrisinin dev firmalarından Pierson Pharmaceuticals'da çalışmaktadır ve şirketin CEO'su Charles Denning (Anthony Hopkins) ile ilişki yaşamaktadır. Emily milyarder erkek arkadasi tarafından devamlı ihmal edildiği için kendisini üzgün ve yalnız hissetmektedir. Emily, Ben’e “Pierson Pharmaceuticals“ ve Denning’e şahsi olarak zarar verecek gizli bilgileri vermeyi teklif eder. Böyle bir dava hukuk sirketi icin altin firsattir. Ben sirketin kidemli ortagi olan Charles Abrams (Al Pacino) a bu konudan bahseder. Bu davayi kazanmak Ben’e firmada ortaklik sansi verecektir. Abrams bu davayı almayı kabul eder ve Ben’i kanıtın kaynağı için uyarır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Thriller Drama
Süre : 106 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Shintaro Shimosawa
Senaryo : Adam Mason, Simon Boyes.
Müzik : Federico Jusid
Görüntü Yönetimi : Michael Fimognari
Kurgu : Gregers Dohn, Henrik Källberg.
Sanat Yönetimi : Aimee Huber
Oyuncular : Malin Akerman, Julia Stiles, Alice Eve, Al Pacino, Glen Powell, Anthony Hopkins, Josh Duhamel, Byung-hun Lee, Chris Marquette, Sue-Lynn Ansari, Jaiden Kaine, Shona Gastian, Gregory Alan Williams, Micheal K. Douglas, Rio Hackford, Marcus Lyle Brown, Milla Bjorn, Christopher Terrell Brown, Skye P. Marshall, Leah McKendrick.
Yapımcı Firma : Mike and Marty Productions
İthalatçı Firma : Central Park
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır