Haftanın Yeni Filmleri 26.02.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.02.2016 - Brezilya)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

Burr Steers
 

 

Aşk ve Gurur + Zombiler
Pride and Prejudice and Zombies
Jane Austin ve Seth Grahame-Smith romanlarından modern bir dokunuş ile senaryolaştırılan film, 19. yüzyılda İngiltere'de geçiyor. Ülkeyi zombilerden kurtarmak için uzak doğu dövüşleri ve silah kullanımında uzman olan Elizabeth Bennet sosyal önyargılardan sıyrılarak kendi takımını kurmalıdır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Horror Romance
Süre : 108 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Burr Steers
Senaryo : Burr Steers
Müzik : Fernando Velazquez
Görüntü Yönetimi : Remi Adefarasin
Kurgu : Padraic McKinley
Sanat Yönetimi : Steve Carter
Oyuncular : Lily James, Lena Headey, Douglas Booth, Matt Smith, Jack Huston, Charles Dance, Sam Riley, Suki Waterhouse, Bella Heathcote, Dolly Wells, Hermione Corfield, Emma Greenwell, Ellie Bamber, Aisling Loftus, Sally Phillips, Ryan Oliva, Jess Radomska, Millie Brady, Daniel Westwood, Judit Novotnik, Pooky Quesnel, Morfydd Clark, Janet Henfrey, Ancuta Breaban, Hugh Holman, Luke Norcross-Webb.
Yapımcı Firma : Lionsgate, Cross Creek Pictures, QC Entertainment, Allison Shearmur Productions, Handsomecharlie Films, MadRiver Pictures, Darko Entertainment.
İthalatçı Firma : Chantier Films
Dağıtımcı Firma : Chantier Films
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır