Haftanın Yeni Filmleri 04.03.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.12.2015 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

Sean Anders, John Morris.
 

 

Babalar Savaşıyor
Daddy's Home
Babalar Savaşı, karısının iki çocuğuna en iyi üvey baba olmak için çabalayan, ancak çocukların başıboş ve avantacı gerçek babalarının (Wahlberg) gelmesiyle çıkan zorluklar karşısında çocukların sevgisi için rekabet etmek zorunda kalan iyi huylu bir radyo yöneticisini (Ferrell) konu alıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Comedy
Süre : 96 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Sean Anders, John Morris.
Senaryo : Sean Anders, John Morris, Brian Burns.
Müzik : Michael Andrews
Görüntü Yönetimi : Julio Macat
Kurgu : Eric Kissack
Sanat Yönetimi : Elliott Glick
Oyuncular : Linda Cardellini, Mark Wahlberg, Will Ferrell, Thomas Haden Church, Jamie Denbo, Alessandra Ambrosio, Hannibal Buress, Paul Scheer, Justin Lebrun, Cedric Yarbrough, Candice Harrison, Kerry Cahill, LaMonica Garrett, Christopher Heskey, Billy Slaughter, JoAnna Wortham, Ingrid Norvell, Tony Beard, Stacie Davis, John L. Armijo, Scarlett Estevez, Madison Probus, Grayson Kilpatrick, Jeff Caperton, Patrick Kearns, Elton LeBlanc, Mike R. Moreau, Tracy Brotherton, Scott Gulino.
Yapımcı Firma : Gary Sanchez Productions, Good Universe, Paramount Pictures, Red Granite Pictures.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır