Haftanın Yeni Filmleri 11.03.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.02.2016 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ozan Açıktan
 

 

Annemin Yarası
Annemin Yarası
Yetiştirme yurdunda büyüyen Salih'in gerçek ailesini, annesini bulma sürecini konu alan filmin çekimleri Belgrad'da tamamlandı. Filmde Meryem Uzerli Sırp bir kadını canlandırıyor. BKM Film’in yapımcı olduğu projenin yönetmenliğini Ozan Açıktan yaptı. Başrollerinde Bora Akkaş, Meryem Uzerli, Ozan Güven, Okan Yalabık, Belçim Bilgin Erdoğan’ın yer aldığı filmin çekimleri eylül 2015'te tamamlanmıştı.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Drama
Süre : 120 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ozan Açıktan
Senaryo : Ozan açıktan, Ozan Güven, Uygar Şirin, Fethi Kantarcı, Funda Çetin, Mehmet Akif Turgut.
Müzik : Jingle House
Görüntü Yönetimi : Bogumil Godfrajow
Kurgu : Erkan Erdem
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Meryem Uzerli, Belçim Bilgin Erdoğan, Ozan Güven, Okan Yalabık, Bora Akkaş, Koray Şahinbaş, Ayça Eren, Sermet Yeşil, Sabina Toziya.
Yapımcı Firma : BKM
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır