Haftanın Yeni Filmleri 18.03.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.09.2015 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

John Hillcoat
 

 

Kod 999
Triple 9
Bir çete ve görevini kötüye kullanan bir polis memuru ortak bir plan yaparlar. Hedefleri başka bir polisi ortadan kaldırmaktır. Böylece önlerinde, ülkenin diğer ucuna gerçekleşecek sevkiyatı engelleyecek hiçbir engel kalmayacaktır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Crime Drama
Süre : 115 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : John Hillcoat
Senaryo : Matt Cook
Müzik : Bobby Krlic, Atticus Ross, Leopold Ross, Claudia Sarne.
Görüntü Yönetimi : Nicolas Karakatsanis
Kurgu : Dylan Tichenor
Sanat Yönetimi : Tim Grimes
Oyuncular : Norman Reedus, Aaron Paul, Kate Winslet, Teresa Palmer, Gal Gadot, Woody Harrelson, Casey Affleck, Anthony Mackie, Chiwetel Ejiofor, Clifton Collins Jr., Michelle Ang, Carlos Aviles, E. Roger Mitchell, Luis Da Silva Jr., Susanne Marie Danger, Christine Horn, Mary Rachel Dudley, Zane Pittman, Dale Liner, Hakim Callender, Natalie Pero, Michael Harding, Walter Hendrix III, Terri Abney, Terence Rosemore, Ian Casselberry.
Yapımcı Firma : Worldview Entertainment, Anonymous Content, Finch Entertainment, Surefire Entertainment Capital.
İthalatçı Firma : Chantier Films
Dağıtımcı Firma : Chantier Films
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır