Haftanın Yeni Filmleri 18.03.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.09.2015 - İngiltere)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Catherine Hardwicke
 

 

Seni Şimdiden Özledim
Miss You Already
İki çok yakın kız arkadaşın biri aile kurduğunda öbürü de hasta olduğunda ilişkilerinin alacağı hale odaklanan bir film.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Comedy Drama Romance
Süre : 112 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Catherine Hardwicke
Senaryo : Morwenna Banks
Müzik : Harry Gregson-Williams
Görüntü Yönetimi : Elliot Davis
Kurgu : Phillip J. Bartell
Sanat Yönetimi : Robert Haynes, John Reid.
Oyuncular : Drew Barrymore, Toni Collette, Paddy Considine, Tyson Ritter, Mem Ferda, Jacqueline Bisset, Lukas Rolfe, Charlotte Hope , Sophie Holland, Max Rinehart, Grace Schneider, Sophie Brown, Lucinda Raikes, Eleanor Stagg, Ryan Baker, Emily Trappen, Silas Carson, Lucy Morton, Seth Maxwell, Anjli Mohindra, Janice Acquah, Ben Moor, Noah Huntley.
Yapımcı Firma : S Films, New Sparta Films.
İthalatçı Firma : The Moments Entertainment / TME
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır