Haftanın Yeni Filmleri 25.03.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.03.2016 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Mustafa Özen
 

 

Azazil 2: Büyü
Azazil 2: Büyü
Sedat oldukça varlıklı işi gücü düzgün genç bir adamdır. Tüm bu başarıyı gölgeleyen karısı Aylın ile olan anlaşamamazlıkları ve git gide bozulan evlilikleridir. Üstüne üslük ilayda adında küçük ve dünyalar tatlısı bir kızları vardır. Sedat içinde bir boşlukla yaşar. Aynı sıralar Sedat Esma adında bir kadınla tanışır. Esma oldukça genç güzel ve zeki bir kadındır Sedat’ın içinde bulunduğu durumu görür ve bunu fırsat bilip kendisine aşık eder. Zaten son haddıne gelmiş evlilik bu aşk ile yıkılır ve Sedat ile Aylin boşanırlar. Bu ayrılık herkesi etkisi altına alacak bir büyünün musallat olmasına neden olur. Azazil iş başındadır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Horror
Süre : 98 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mustafa Özen
Senaryo : Murat Gürvardar
Müzik : Serkan Ayman
Görüntü Yönetimi : Haluk Erkan
Kurgu : Aytekin Birkon
Sanat Yönetimi : Bekir İldem
Oyuncular : Tuğçe Kurşunoğlu, Setan Erkaçan, Ayça Kuru, Bedia Ener, Murat Ercanlı, Zulal Memişoğlu.
Yapımcı Firma : Burak Yapım
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır