Haftanın Yeni Filmleri 01.04.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.11.2015 - Rusya)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

Maksim Fadeev
 

 

Savva: Küçük Savaşçı
Savva. Serdtse voina
“Savva” küçük bir köyde yaşayan on yaşında bir erkek çocuğun hikayesi. Bir zamanlar beyaz kurtlar krallığı tarafindan korunan köy, beyaz kurtlarin toplu sekilde kaybolmalarindan sonra acımasız sırtlanlar için basit bir av haline gelmistir. Savva sırtlanların köyü bastığı bir gece ormana kacmayı başarır ve Angee isimli beyaz kurt tarafından kurtarılır. Angee, Savva ya güçlü bir sihirbazın yetiştireceği bir savaşçının köyünü kurtaracağını söyler. . Fakat önce sihirbazı, kötü, 3 başlı maymun kraliçesi Jozee’nin tutsaklığından kurtarmak gerekecektir. Savva Küçük Savaşçı ; sevdiklerini dusunen, gercekler arkadaşlarla tanışan, beraber büyüyen ve tüm kalpleri ile aynı hayale inananların hikayesi...
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Animation Adventure Fantasy
Süre : 85 dakika
Ülke : Rusya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Maksim Fadeev
Senaryo : Aleksandr Chistyakoy, Maksim Fadeev, Gregory Poirier.
Müzik : Maksim Fadeev
Görüntü Yönetimi : Serge Ilinov
Kurgu : Yuliya Pisarenko
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Maksim Chukharyov, Konstantin Khabenskiy, Armen Dzhigarkhanyan, Grigoriy Leps, Mikhail Galustyan, Natalya Ionova, Lolita Milyavskaya, Fedor Bondarchuk, Sergey Garmash, Sergey Shnurov, Leonid Barats, Mariya Kozhevnikova, Nikolay Baskov, Yuliya Savicheva, Igor Vernik, Lidiya Chistyakova-Ionova.
Yapımcı Firma : Art Pictures, Studio Glukoza Production.
İthalatçı Firma : Central Park
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır