Haftanın Yeni Filmleri 01.04.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.04.2016 - Tunus)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Gustavo Ron
 

 

Bir Dilim Aşk
My Bakery in Brooklyn
Aynı trafik kazasında anne babalarını yitiren kuzenler Vivien ve Chloe’yi halaları büyütür. Halaları öldüğünde, büyük yatırımlar yaptığı pastanesini iki kuzene eşit hisselerle miras bıraktığı anlaşılır. Ancak pastane borç içinde yüzmektedir. Kuzenler bir yandan pastaneye el konulmaması için çabalarken, bir yandan da pastacılık konusundaki farklı görüşleri yüzünden birbirlerine düşer. Aşk ise bu pastanenin olmazsa olmazlarındandır. Chloe uzun zamandır peşinden koşan ünlü şefi görmezden gelmeye, Vivien ise en büyük düşmanları yakışıklı bankacı Paul’un ilgisine karşı koymaya çalışmaktadır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Comedy Romance
Süre : 100 dakika
Ülke : İspanya Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gustavo Ron
Senaryo : Gustavo Ron, Francisco Zegers.
Müzik : Lucio Godoy
Görüntü Yönetimi : Miguel P. Gilaberte
Kurgu : Vicente Perez
Sanat Yönetimi : Lucio Seixas
Oyuncular : Aimee Teegarden, Linda Lavin, Ernie Sabella, Blanca Suárez, Krysta Rodriguez, Ward Horton, Anthony Chisholm, Cilda Shaur, Franklin Ojeda Smith, Kyle Klaus, Pat Patterson, Anthony Alessandro, Gerry Vichi, Diane Kimbrell, Enrique Arce, Emily Tuckman, John Ohkuma, Robert C. Kirk, Teodorina Bello, Will MacAdam, Teresa Woods, Claudia Robinson, Jamison Stern, Aaron Gonzalez, Robert Spence, Geddeth Smith.
Yapımcı Firma : Bullet Pictures, El Capitan Pictures, La Canica Films, New Bakery Productions.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır