Haftanın Yeni Filmleri 08.04.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.04.2016 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Mustafa Haktanır
 

 

91.1
91.1
Alper, en yakın arkadaşı Soner ve yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Hazan ile üniversiteden arkadaştır. Alper ve Hazan’ın ilişkileri son zamanlarda epey yıpranmıştır. Alper, Soner’e Hazan’dan ayrılmak istediğini sürekli söylemektedir. Soner ise arkadaşına ilişkiyi tazelemenin tek yolunun ayrılık olmadığı fikrini aşılamaya çalışır. Aynı kentin ayrı semtlerinde yaşayan üç ayrı kuşağın hayatları ilginç bir şekilde ve acı bir olayla kesişir. Bu olaydan sonra Alper, Soner ve Hazan için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama
Süre : 113 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mustafa Haktanır
Senaryo : Mustafa Haktanır
Müzik : Zafer Cınbıl, Birsen Tezer, Burhan Şeşen, İlhan Şeşen, Kurban Ünlü.
Görüntü Yönetimi : Serdar Özdemir
Kurgu : Ahmet Alan
Sanat Yönetimi : Ömer Elaçmaz
Oyuncular : Ali Barkın, Güneş Sayın, Hakan Kurtaş, Mustafa Uzunyılmaz, Derya Alabora, Mert Aydın, Cihat Süvarioğlu, Ali Akdal, Hakan Bilgin, Sermet Yeşil, Osman Sonant, Sadi Celil Cengiz.
Yapımcı Firma : Bağımsız Film Yapım
Dağıtımcı Firma : Chantier Films
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır