Haftanın Yeni Filmleri 08.04.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.04.2016 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Jean-Marc Vallée
 

 

Yeniden Başla
Demolition
Filmde Jake Gyllenhaal’a ünlü oyuncular Naomi Watts ve Chris Cooper’ın yanı sıra ilk sinema filmi deneyiminde performansıyla övgü alan çocuk oyuncu Judah Lewis eşlik ediyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Comedy Drama
Süre : 100 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jean-Marc Vallée
Senaryo : Bryan Sipe
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Yves Bélanger
Kurgu : Jay M. Glen
Sanat Yönetimi : Javiera Varas
Oyuncular : Jake Gyllenhaal, Naomi Watts, Chris Cooper, Heather Lind, Polly Draper, Brendan Dooling, Wass Stevens , Celia Au, Judah Lewis, Royce Johnson, C.J. Wilson, Tom Kemp, Nancy Ellen Shore, Connor Keegan Dosch, Alfredo Narciso, Blaire Brooks, Danny Guzman, Ben Cole, George J. Vezina, Jane Dashow, Stephen Badalamenti, Helen Brackel, Vivian Kalinov, Mark Lewis, Alexis Winter, Gregory Haney, Isabella LeBlanc, Lytle Harper, Zariah Singletary, Phoebe Roe, Delaney Marshall.
Yapımcı Firma : Black Label Media, Mr. Mudd Right of Way Films, Sidney Kimmel Entertainment.
İthalatçı Firma : Fabula Films
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır