Haftanın Yeni Filmleri 08.04.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.02.2015 - Hollanda)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Severin Fiala, Veronika Franz.
 

 

Ölümcül Oyun
Ich Seh, Ich Seh
Goodnight Mommy
Gösterildiği festivallerde sansasyona dönüşen, gösterim sırasında bayılan izleyicilerin hikayeleri ile şöhreti kulaktan kulağa yayılan ÖLÜMCÜL OYUN / GOODNIGHT MOMMY, 9 yaşındaki ikizler Lukas ve Elias’ın hikayesini anlatıyor. İkizler, estetik bir operasyon geçirdikten sonra yüzü bandajlı bir şekilde eve dönen annelerinin gerçek anneleri olup olmadığından şüphelenmeye başlar. Ancak kasabadan uzakta, ormanlık bir alanda olan evlerinde onlara yardım edecek kimse yoktur. Yabancı Dilde En İyi Film Oscar’ı dalında son dokuza seçilen ve Haneke’nin “Funny Games”ini akıllara getiren filmin yönetmenlik koltuğunda, Avusturyalı yönetmen Ulrich Seidl’ın eşi Veronika Franz ve Severin Fiala bulunuyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Drama Horror
Süre : 99 dakika
Ülke : Avusturya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Severin Fiala, Veronika Franz.
Senaryo : Severin Fiala, Veronika Franz.
Müzik : Olga Neuwirth
Görüntü Yönetimi : Martin Gschlacht
Kurgu : Michael Palm
Sanat Yönetimi : Hubert Klausner, Hannes Salat.
Oyuncular : Lukas Schwarz, Elias Schwarz, Susanne Wuest, Hans Escher, Elfriede Schatz, Karl Purker, Georg Deliovsky, Christian Steindl, Christian Schatz, Erwin Schmalzbauer.
Yapımcı Firma : Ulrich Seidl Film Produktion GmbH
İthalatçı Firma : Fabula Films
Dağıtımcı Firma : M3 Film
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır