Haftanın Yeni Filmleri 22.04.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.09.2007 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

Sandor Jesse, Lutz Stützner.
 

 

Küçük Kral
Der kleine König Macius - Der Film
Henüz dokuz yaşında iken babasının ölümü ile birlikte daha çocukluğunu yaşayamadan kral olmak zorunda kalan bir çocuğun kral olmaya alışmayı ve çocukluğunu yaşamak için gösterdiği çabası...
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2007
Tür * : Animation Family Fantasy
Süre : 83 dakika
Ülke : Polonya Almanya Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Sandor Jesse, Lutz Stützner.
Senaryo : Hans-Werner Honert, Inès Keerl, Bernd Roeder.
Müzik : François-Elie Roulin
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Paul Falk, Otto Sander, Jamie Lee Blank, Till Kundrun, Simon Illig, Hans Teuscher, Hans-Peter Korff, Michael Bauer, Peer Augustinski, Friedrich Schoenfelder, Dieter Bellmann.
Yapımcı Firma : Saxonia Media Filmproduktion GmbH, Studio88, Orange Studio Reklamy, Kinderkanal HMM, Hessischer Rundfunk (HR), Disney Channel, Telewizja Polska.
İthalatçı Firma : Özen Film.
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır