Haftanın Yeni Filmleri 15.04.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.01.2016 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

Ariel Vromen
 

 

Suç/lu
Criminal
Yönetmen koltuğunda Ariel Vromen’in oturduğu aksiyon-gerilim türündeki film; öldürülen bir CIA ajanının anılarının ve becerilerinin, tehlikeli bir suçlunun zihnine aktarılmasını konu alıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Action Crime Drama
Süre : 113 dakika
Ülke : İngiltere Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ariel Vromen
Senaryo : Douglas Cook, David Weisberg.
Müzik : Keith Power, Brian Tyler.
Görüntü Yönetimi : Dana Gonzales
Kurgu : Danny Rafic
Sanat Yönetimi : Grant Armstrong
Oyuncular : Gal Gadot, Ryan Reynolds, Kevin Costner, Alice Eve, Gary Oldman, Antje Traue, Tommy Lee Jones, Michael Pitt, Scott Adkins, Doug Cockle, Robert Davi, Amaury Nolasco, Natalie Burn, Jordi Molla, Steven Brand, Anastasia Harrold, Henry Garrett, Richard Reid, Mark Rhino Smith, Daniel Westwood, Lee Nicholas Harris, Joe Fidler, Gisella Marengo, Kelly Schembri, Tim Woodward, Samantha Coughlan, Russell Balogh, Michael Chapman, Paul Blackwell, Priyanga Burford, Jill Buchanan, Amy Clare Beales, Dragos Savulescu, Matthew Steer, Rob Townsend.
Yapımcı Firma : BenderSpink, Campbell Grobman Films, Lionsgate, Millennium Films.
İthalatçı Firma : D Productions
Dağıtımcı Firma : Pinema
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır