Haftanın Yeni Filmleri 15.04.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.02.2016 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Christian Ditter
 

 

Bekar Yaşam Kılavuzu
How to Be Single
Bekar olmanın bir doğru yolu var, bir yanlış yolu ve bir de… Alice var. Ve Robin. Lucy. Meg. Tom. Ken. David. Josh. Ve George. New York şehri; ister aşk bağlantısı, ister bir macera ister ikisinin arasında bir şey olsun, doğru eşleşmeyi arayan eğlence peşinde çok sayıda insanla doludur. Ve gece geç saatte buluşmalar, kışkırtıcı cep mesajları ve bir gecelik ilişkiler arasında bir yerde, tüm bu bekarların ortak yönü, aşkın tanımının sürekli evrim geçirdiği bir dünyada nasıl bekar olunacağını —ve nasıl dehşet eğlenileceğini— öğrenmeye duydukları ihtiyaçtır. Asla uyumayan şehirde birileriyle geceyi geçirmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. “How to Be Single/Bekar Yaşam Kılavuzu”nun başrollerinde Dakota Johnson (“Fifty Shades of Grey”), Rebel Wilson (“Pitch Perfect”), Damon Wayans Jr. (“Let’s Be Cops”), Anders Holm (“Neighbors”, “The Intern”), Alison Brie (“Get Hard”), Nicholas Braun (“The Perks of Being a Wallflower”), Jake Lacy (HBO yapımı “Girls”), Jason Mantzoukas (“Neighbors”, TV dizisi “The League”) ve Leslie Mann (“This is 40”) yer alıyor. Christian Ditter’ın (“Love, Rosie”, “The Crocodiles”) yönettiği bu komedi filminin senaryosu Abby Kohn, Marc Silverstein (“The Vow”, “He’s Just Not That Into You”) ve Dana Fox’a (“Couples Retreat”, “What Happens in Vegas”); senaryo hikayesi Kohn ve Silverstein’e ait. Liz Tucillo (TV dizisi “Sex & the City”, He’s Just Not That Into You) imzalı kitaba dayanan filmin yapımcılığını John Rickard ve Dana Fox, yönetici yapımcılığını ise Marcus Viscidi, Richard Brener, Michael Disco, Dave Neustadter, Michele Weiss, Drew Barrymore ve Nancy Juvonen gerçekleştirdi.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Comedy Romance
Süre : 110 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Christian Ditter
Senaryo : Dana Fox, Abby Kohn, Marc Silverstein.
Müzik : Fil Eisler
Görüntü Yönetimi : Christian Rein
Kurgu : Tia Nolan
Sanat Yönetimi : Steve Saklad
Oyuncular : Alison Brie, Rebel Wilson, Leslie Mann, Anders Holm, Damon Wayans Jr., Nick Bateman, Nicholas Braun, Carla Quevedo, Ashley Blankenship, Charlotte Kirk, Margo Kazaryan, Nancy Cejari, Marko Caka.
Yapımcı Firma : Flower Films, New Line Cinema.
İthalatçı Firma : Warner Bros. Türkiye
Dağıtımcı Firma : Warner Bros. Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (8/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır