Haftanın Yeni Filmleri 22.04.2016  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.04.2016 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Tom Tykwer
 

 

Kral İçin Hologram
A Hologram for the King
2010 ekonomik krizinden sonra, depresif, yeni boşanmış ve işini kaybetmiş Amerikalı Alan Clay (Tom Hanks) hayatının anlaşması olacağını düşündüğü bir iş için Suudi Arabistan’a yollanır. Amacı Suudi kralına hologram telekonferans sistemi satabilmektir. Yerel gelenekler ve şaşırtıcı bürokrasi işleyişine alışmaya çalışırken tanıştığı esprili taksi şoförü ve güzel Arap doktor ile hayatını yoluna koyar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama
Süre : 97 dakika
Ülke : Almanya Amerika Birleşik Devletleri İngiltere Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tom Tykwer
Senaryo : Tom Tykwer
Müzik : Johnny Klimek
Görüntü Yönetimi : Frank Griebe
Kurgu : Alexander Berner
Sanat Yönetimi : Kai Koch, Marco Trentini.
Oyuncular : Tom Hanks, Tom Skerritt, Sarita Choudhury, Sidse Babett Knudsen, Lewis Rainer, Tracey Fairaway, Dhaffer L'Abidine, Janis Ahern, Rolf Saxon, Megan Maczko, Jane Perry, Christy Meyer, Jay Abdo , David Menkin, Jeff Burrell, Michael Baral, Khalid Laith, Waleed Elgadi, Michael Ihnow, Jon Donahue, Omar Elba, Amira El Sayed, Alexander Yassin, Ian T. Dickinson, Abdullah Al Muslemani, Jassim Alsaady, Mamdouh Al-Harthy.
Yapımcı Firma : X-Filme, Creative Pool, 22h22, Fábrica de Cine, Kasbah-Film Tanger, Playtone, Primeridian Entertainment.
İthalatçı Firma : Chantier Films
Dağıtımcı Firma : Chantier Films
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır